#Q&A: 15 pytań i odpowiedzi

1. Opisz siebie jednym słowem.

To bardzo trudne 🙂

Odpowiem: poszukująca.

2. Co byś zrobiła, gdybyś wygrała milion złotych?

Najpierw pojechałabym na długie wakacje. W dłuższej perspektywie wybudowałabym dom z basenem i założyła własny biznes.

3. Jaki biznes chciałabyś prowadzić?

Chciałabym być certyfikowanym coachem osobistym i pomagać kobietom znaleźć swoje szczęście. Jednocześnie chciałabym dalej prowadzić bloga i wprowadzić na nim sprzedaż produktów związanych z tematem coachingu, rozwoju i inspiracji.

4. Czego od siebie oczekujesz?

W kwestii zmian: chciałabym być bardziej zorganizowana. Poza tym oczekuje od siebie wytrwałości w dążeniu do celu i bycia pozytywną.

5. Jakie są Twoje osobiste cele?

Chcę rozwijać bloga, pracować nad swoją „głową” – walczyć ze złymi schematami, szkodliwymi nawykami. Wprowadzić więcej planowania w życie codzienne.

6. Gdzie na świecie chciałabyś mieszkać?

Chyba nie ma jednego miejsca, chciałabym pomieszkać trochę na Bali, trochę we Włoszech, trochę w Stanach. Nigdzie gdzie jest zimno, to na pewno 🙂

7. Twoje wymarzone wakacje?

Bez konkretnego miejsca, ale chciałabym spędzić dwa tygodnie za granicą, trochę plażując i dużo zwiedzając.

8. Twoje ulubione jedzenie.

Wszystko z kuchni włoskiej.

9. Jakiej muzyki słuchasz?

W zasadzie wszystkiego (oprócz disco-polo, naprawdę), ale najczęściej slucham tych wykonawców: Sia, Florence & The Machine, Evanescence, Adele, Ariana Grande, Tove Lo, Lana Del Ray. Lubię też polski hip-hop, m.in. Pezeta.

10. Jakie są Twoje ulubione filmy?

Pierwsze co mi przychodzi do głowy: Fight Club, Boondock Saint’s, Inna kobieta, Se7en, Constantine, Dziewczyna z tatuażem.

11. Wymień swoje ulubione seriale.

Zakończone: Przyjaciele, Gra o tron, True Blood, Gossip Girl, The Unbreakable Kimmy Shmidt, Narcos, Nawiedzony dom na wzgórzu, Ostre przedmioty.

Nadawane: Lucyfer, Black Mirror, Dom z Papieru, Wielkie Kłamstewka.

Więcej tutaj: https://monn-iza.com/2019/01/26/inspiracje-seriale-ktore-polecam-na-netflixie/ i tu: https://monn-iza.com/2018/11/22/inspiracje-top-10-seriali-sci-fi-fantasy/ https://monn-iza.com/2018/11/01/top-10-seriali-kryminalych/.

12. Jakie jest Twoje hobby?

Pisanie bloga i inspirowanie się 🙂 Uwielbiam szukać inspiracji, przeglądać pinteresta, weheartit, blogi i oglądać youtube w poszukiwaniu inspiracji.

Ten blog jest moim największym spełnieniem tych inspiracji.

13. Kto Cię najbardziej inspiruje z ludzi w internecie?

Negin Mirsalehi – ma własną firmę produkującą kosmetyki z użyciem miodu z pasieki jej ojca. Jest w szczęśliwym związku, prowadzi bloga modowego, uczestniczy w fashion weekach na zaproszenie największych projektantów mody. Nagrywa vlogi, w których pokazuje swoje życie, podróże, styl życia. Jest dla mnie dużą inspiracją do dążenia do wymarzonego życia.

Kalyn Nicholson – youtuberka z Kanady, najbardziej poukładana, zorganizowana i jednocześnie inspirująca osoba jaką widziałam w internetach.

Lubię oglądać również: Sarah’s Day w poszukiwaniu inspiracji do bycia fit, PickUpLimes po inspiracje do zdrowego odżywiania i innej perspektywy na życie, Muchelleb, aby lepiej ogarniać życie i wiele, wiele innych.

14. O czym najbardziej lubisz pisać na blogu?

O zmianie myślenia. O nowym podejściu do życia, które to życie ułatwia i sprawia, ze jesteśmy szczęśliwi. Mój ostatni wpis: https://monn-iza.com/2019/06/09/boisz-sie-byc-szczesliwy/ jest właśnie w tym klimacie.

15. Co daje Ci motywację do działania?

Świadomość tego, że to ja jestem odpowiedzialna za swoje własne szczęście. To jest dla mnie największa motywacja, bo jeśli jest mi źle to muszę coś zrobić, aby było lepiej. Jeśli ja nie zacznę działać w kierunku poprawy swojego życia to nikt tego za mnie nie zrobi. To daje dużą moc – ta wiedza, że moje życie i moje szczęście zależy głównie ode mnie.

xoxo,

Monn Iza